Bistrotéka & kavárna Nevinnost: Nový gastronomický zážitek v Brandýse nad Labem

od Redakce

Jaké máte plány na víkend? Co by mohlo být lepšího, než vyrazit na dobrý brunch? Pokud hledáte útulné a rodinné místo, kde si můžete vychutnat skvělou kávu, pivo i lahodné pokrmy, Bistrotéka & kavárna Nevinnost v Brandýse nad Labem je tím pravým místem pro vás.

Tento rodinný podnik se nachází v ulici Michalovická 258 a nabízí útulné sezení uvnitř i venku pro přibližně 50 lidí. Otevírají v pátek 14.4.2023 v 9:00. Kromě skvělé kávy a občerstvení nabízejí také víno Novotný & Bílek a pivo z Brandýsa Čestmír (ležák, speciál). Otevírací doba je 9:00 až 22:00, 9:00 až 13:00 je podáván brunch.

Jednou měsíčně se zde budou konat degustace s hudebním večerem, takže se určitě vyplatí sledovat jejich sociální sítě (https://www.facebook.com/bistroteka.nevinnost ), abyste nezmeškali žádnou z těchto skvělých událostí.

Na jídelním lístku najdete různé pokrmy jako jsou lívance, vaječné omelety, avokádový chlebík a další lahůdky. K večeru pak nabízejí míchané nápoje, vlastní paštiky, nakládané olivy, camemberty, klobásky a mnoho dalšího, co je založené na domácí výrobě. Tento rodinný podnik klade důraz na kvalitní a čerstvé suroviny a pečlivou přípravu jídel.

Takže neváhejte a přijďte si užít víkendový brunch nebo odpolední posezení s rodinou nebo přáteli do Bistrotéky & kavárny Nevinnost v Brandýse nad Labem. Určitě nebudete litovat!

Zdroj fotografií: Majitelé a provozovatelé Bistrotéky

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout