Bude se konat reprezentační ples města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi

od Redakce

Po těžkých covidových dobách se konečně vrací kultura a společenské akce. A co by to bylo za zimu bez tradičního reprezentačního plesu města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi? Po roční odmlce se letos ples koná v nově opraveném kulturním domě v Čelákovicích. Bylo by dobré, kdyby se mohl ples konat v budoucnu v kulturním domě v našem městě.

Reprezentativní ples města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi se letos uskuteční v pátek 17. února od 19:00 v Kulturním domě Čelákovice na adrese Sady 17. listopadu 1380.

Město i letos spolupracuje s Agenturou logistiky a 26. plukem velení, řízení a průzkumu Armády ČR. Pro dopravu tam a zpět budou vypraveny dvě speciální autobusové linky, které budou zastavovat v obou částech našeho města i ve vybraných okolních obcích. Přesnou trasu a jízdní řád můžete najít včas na webových stránkách města.

Na plese vystoupí Orchestr Gustava Broma, který patří k nejvyhledávanějším tanečním kapelám v ČR. A pokud máte rádi dobré jídlo, určitě nevynechejte bohatý raut. A pokud byste si chtěli zahrát o nějakou zajímavou cenu, na plese bude i tombola.

Vstupenky na ples budou v prodeji od 1. února v Infocentru Kočárovna. Vstupenka do hlavního sálu stojí 400 Kč, do restaurace 300 Kč.

Takže nenechte si ujít reprezentační ples a těšte se na skvělou zábavu!

Odkaz: https://www.brandysko.cz/13-spolecensky-bal-mesta-nekolik-vstupenek-vraceno-do-prodeje/a-7790

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout