Dům vedle hotelu Bohemia ve Staré Boleslavi koupil brandýský místostarosta Hynek Homolka s radničním projektantem Alešem Mňukem

od Redakce

Dům č.p. 35 v Boleslavské ulici se nachází v centru Staré Boleslavi v sousedství bývalého hotelu Bohemia. Více než rok je ve spoluvlastnictví současného brandýského místostarosty Hynka Homolky (Naše dvojměstí) a jeho přítele a prominentního projektanta brandýské radnice Aleše Mňuka. 

Dříve v tomto domě byla Moděva a kadeřnictví. Nechme se tedy překvapit jaké služby občanům města nabídnou noví majitelé domu. Dům bezprostředně sousedí s bývalým hotelem Bohemia, který má nyní pronajata společnost provozující nestátní zařízení hotelového typu pro léčbu závislostí, depresi a úzkosti. 

Podle vnějšího vzhledu bude dům ještě vyžadovat finančně náročnější rekonstrukci. Pro boleslavskou památkovou zónu to bude jistě prospěšné, pokud obnovou projde i fasáda objektu. Držme novým majitelům palce, ať jejich tentokrát soukromý projekt je ku prospěchu občanů našeho dvojměstí. Věřme, že se dílo podaří, když zmínění pánové spolu intenzivně a úzce spolupracují již několik let při realizaci městských projektů a při realizaci tak rozsáhlých bytových projektů jako je Sedmikráskov na Vrábí nebo obytná zástavba spol. UNISTAV  ve Staré Boleslavi.

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout