Pište pro nás

od lenka

Hledáme nové redaktor(k)y… Přidáte se?

 
Abychom vám mohli nabízet co nejzajímavější články, rozhodli jsme se rozšířit redakční tým Sousedů na březích na www.brandys-boleslav.cz o nové redaktorky a případně i redaktory. Píšete rádi? Láká vás možnost prezentovat své názory či vědomosti prostřednictvím našich stránek? Chcete být i vy součástí našeho týmu? Pak neváhejte a napište nám!
 
Koho hledáme?
Věk, rodinný stav ani pohlaví určitě nerozhoduje. Důležitá je pro nás schopnost a hlavně chuť psát články související s obsahem  těchto stránek. Hledáme jednak stálé redaktory, jednak občasné dopisovatele, reportéry, fotografy a externí spolupracovníky.

Nemusíte být rodilí spisovatelé a novináři, abyste mohli psát pro Sousedy na březích. Důležité je dokázat napsat příspěvek, který má hlavu a patu a přinese čtenářům zajímavé informace, nebo je přiměje zamyslet se nad nějakým „problémem“, případně je pobaví.  Zahoďte zábrany a přidejte se k nám!

Co vám práce se Sousedy na březích přinese?

  • Při práci na svých příspěvcích si buď osvěžíte své znalosti, nebo rozšíříte obzory v oboru, který vás zajímá.
  • Získáte praxi, kterou můžete v budoucnu uplatnit i při hledání nového zaměstnání.
  • Budete mít jedinečnou příležitost veřejně prezentovat své názory a vědomosti.
  • Redaktorům zprostředkujeme vstupenky na různé kulturní akce, setkání.

O čem byste měli psát?

Záběr Sousedů na březích je široký, stejně tak široká je i nabídka témat, kterým byste se mohli věnovat. Hledáme stálé redaktory pro tyto tematické okruhy:

  • Vaše zkušenosti s úřady a institucemi ve městě.
  • Historie města a jeho okolí.
  • Kultura, sport a akce ve městě.
  • Volný čas – kulturní akce, recenze, náměty pro seniory, tvoření s dětmi, náměty na hry a jiné.
  • Aktuality – reakce na aktuální dění ve městě, glosy, názory…
  • „Literární salon“ – pohádky, povídky, fejetony, různé úvahy a zamyšlení mimo aktuální události.
Redaktor nemusí nutně obsáhnout veškerá témata „svého“ tematického okruhu, očekáváme, že v tomto směru se zapojí i dopisovatelé, které mohou nárazově přispívat prakticky kdykoli kamkoli.
Máte-li chuť psát pro Sousedy na březích pouze čas od času, nabízíme právě pozici dopisovatele(ky). Témata svých článků můžete dle dohody střídat.
 

Jak začít?

Pokud vás tato nabídka spolupráce zaujala, neváhejte a ozvěte se na email redakce@brandys-boleslav.cz Napište nám, o čem byste chtěli na Sousedech na březích psát, a připojte i pár slov o sobě. Máte-li jakékoli dotazy, můžete využít uvedený email.
 
Těšíme se na všechny nové redaktorky i redaktory!

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout