RUM OPEN 2023 – OPOJNÝ ZÁŽITEK

od Redakce

První ročník festivalu RUM OPEN 2023 v sobotu 2. září 2023 v Houštce ve Staré Boleslavi nezklamal!

Již při vstupu do areálu příchozí ovanula atmosféra vůní a chutí ze všemožných koutů světa. Kuba, Salvador, Brazílie, Portoriko, Mexiko, Venezuela, Panama – všechna tato atraktivní místa se na akci dala probádat, aniž by bylo nutné opustit hranice naší domoviny. Stánky vystavovaly na odiv překrásné designové rumové láhve s luxusním obsahem: každá z nich se stala vstupenkou na ojedinělou jízdu, každá z nich nabídla požitek neotřelé chuti. Odolat se nedalo a chuťové buňky návštěvníků jen jiskřily radostí.

Okouzlujícím světem byli hosté prováděni zasvěcenými odborníky a díky nim byly nápoje prezentovány s nejvyšší precizností. Rum je totiž špičková lihovina a je třeba si ji vychutnávat. K rumovému požitkářství neodmyslitelně patří i nejlepší přítel tohoto prvotřídního alkoholu: dobrý doutník! Se sklenkou populární tmavé tekutiny tvořil na festivalu dokonalý pár.

Příjemný program vkusně podkreslovaly hudební tóny dle výběru DJ Rodriga. Třešničkou na dortu pak byl večerní koncert latinskoamerické hudební skupiny CARISMA, který nám připomněl, že život by měl být plný vášně a rytmu.

Atmosféra festivalu byla jednoznačně famózní. Ve Staré Boleslavi vzniklo kouzelné místo, kde se setkali ostřílení milovníci rumu i nováčci, kteří jeho kouzlo teprve objevují a právě v Houštce nalezli zasvěcení do problematiky druhů i způsobů konzumace rumu.  

Velmi se proto těšíme na další ročník festivalu – na RUM OPEN 2024 a na vše nové, co nám přinese!

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout