TIP pro volný čas – Jaro klepe na dveře

od Redakce

Březen přináší jaro nejen do našich zahrad, ale i do kulturních zážitků. Po přestavbě části muzea věnované archeologii můžete nově navštívit atraktivnější a modernější podobu prezentace. Zajímavá je zejména velmi unikátní část archeologických nálezů, která je nedaleko od nás – Zlatý kopec u Přezletic. Tato oblast není tak známá a přesto skrývá nespočet svědectví o minulých dobách. Návštěva Oblastního muzea Středočeského kraje by neměla uniknout vaší pozornosti.

Abychom však neskončili jen v historii, nezapomeňte se 16. března zúčastnit veřejné akce ve studovně Knihovny Eduarda Petišky. Od 17.00 se zde dozvíte, jak správně pečovat a trénovat paměť, aby naše hlava fungovala dlouhodobě jak má.

Zároveň, ač to není téma na březen, bychom rádi upozornili na nadcházející Mezinárodní festival cestovatelských filmů Expediční kamera. Pomocí filmařů či amatérských filmařů se můžete podívat do koutů světa, o kterých ani nemáte páru. Na začátku dubna bude Brandýský zámek hostit právě tento festival. Datum, které si poznačte je první víkend v dubnu.

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout