TIP pro volný čas – Duben ve znamení pomoci Ukrajině!

od Redakce

Kultura pomáhá. Nejen lidem z Ukrajiny, ale i lidem z našeho města. Kultura je jedním z milých úniků z reality, kdy můžete na chvíli zapomenout na to, co se děje kolem. Hlavním úkolem kulturních akcí je pobavit lidi, ukázat jim možnosti zábavy a relaxace. A že se toho u nás v souměstí tento měsíc děje dost.

Pojďme se podívat na to, co se tentokrát chystá. V zámeckých prostorách je v půlce měsíce naplánovaný Velikonoční program s názvem JARO NA ZÁMKU. Připravené jsou všemožné akce pro děti. Králičí hop, pohádka, zvířátka a nakonec soutěž pro děti. To vše je naplánovaný krásný velikonoční program, který vaše dítka zabaví na celé dopoledne.

Ekokonference je další velice zajímavý projekt, který upozorňuje na problematiku odpadového hospodářství. Na programu jsou úvodní přednášky a související výstava, která běží až do 27.dubna v Kočárovně Brandýského zámku. 26.května v divadelním sále proběhne přednáškový den, kterého se zúčastní i starosta města.

Jednou z hlavních dubnových událostí bývá tradiční Pálení čarodejnic. Letos proběhem poslední dubnový den na sokolském hřišti v Brandýse. Bohatý program začíná od 17.00, před slavnostním zapálením vatry v 19.30 proběhne ohňová show. Věříme, že se bude na co koukat a večer si společně s námi užijete.

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout