TIP pro volný čas – Nový rok

od Redakce

Každoroční oslavy konce předchozího roku následují události, které naopak v naději vítají nové, nadcházející dny. Pokud jste to na Silvestra nikterak nepřehnali, měli jste jedinečnou možnost se na nový rok v našem souměstí pěkně zabavit a přivítat tak nový rok.


Po novoročním obědě byla možnost vyjet si na každoroční novoroční plavbu od Veslovky na soutok Jizery. Byla vítána všechna plavby schopná plavidla, přičemž organizátor zajistil v případě potřeby odhrabání sněhu na břehu a vysekání ledu.
Krásně zmrzlí a s originálními vzpomínkami jste mohli zamířit tentokrát do tepla.


Od 15.00 byl zorganizován koncert Jaroslava Svěceného v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi. Krásné houslové melodie byly doplněny varhany, kterých je ujal Václav Uhlíř.

Co se dál plánuje na leden

Díky komunitnímu centru postupně ožívá volnočasový život v našem souměstí. Necelý rok s komunitním centrem již přineslo nespočet zážitků a událostí organizovaných pod jejich záštitou. Dalšími událostmi, které si zde dovolíme vyjmenovat, neboť podle nás stojí za pozornost jsou následující. Ať už vás upoutá kroužek pro tvořivé všech generací, nebo kurz vaření, určitě si přijdete na své.

Sledujte náš web pro aktuální informace.

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout