TIP pro volný čas – Únorová porce společenských událostí

od Redakce

Druhý měsíc v roce je typicky spojován s přívlastky měsíce zamilovaných, či studený měsíc. Kultura v našem souměstí naopak vře. Pokud bychom měli upozornit na akce, které byste podle nás neměli minout, jsou to zejména tyto.

Výstava Jan Žižka – Výstava a doba husitského válečníka

Říkáte si, že husité jsou více méně spojováni s Jižními Čechy, Táborem, Trocnovem, nebo Pískem? Z jedné strany máte pravdu, ale z pohledu rozsahu husitských válek, bylo působení Jana Žižky mnohem rozsáhlejší. Přijďte se o tom přesvědčit na výstavu do Oblastního muzea Praha-východ.

Kamil Voděra – výstava fotografií

V zámecké Kočárovně proběhne výstava fotografií na téma portrét, akt, zátiší, dokument. Navštivte tuto výstavu originálních fotografií. Neuvěříte, jak je možné zachytit okamžik na fotografii, která následně může říct i tisíce slov.

Osvobození – výstava obrazů Heshama Malika

Malíř, který všechna svá díla maluje prsty. Neuvěříte, jaké možnosti mu tato technika dává. Dokáže neuvěřitelně citlivě propojit vnější, aktuální svět do svého obrazu. Výstava probíhá až do 1.5.2022, proto, ač sice máte dost času, návštěvu rozhodně neodkládejte. Litovat jistě nebudete.

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout