TIP pro volný čas – Brandýs navštívil Felix Slováček a Anna Geislerová

od Redakce

První víkend měsíce září byl plný akcí. V pátek 3.9. se konaly hned tři: koncert skupiny Dekameron, Noc filmové hudby a Brandýský pohár.
Víkend pokračoval festivalem jídla (sobota 4.9.), festivalem Před polabským podzimem (neděle 5.9.) a nový týden zahájila akce Křeslo pro hosta (pondělí 6.9.) a Na kus řeči s … (úterý 7.9.).

Poslední zmíněné akce se účastnila herečka Aňa Geislerová a skladatel a hudebník Felix Slováček a jednalo se o velmi příjemný a zajímavý rozhovor.

Pokud se zajímáte o problematiku duševního onemocnění a myslíte si, že je dobré toto téma ve společnosti destigmatizovat, tak doufáme, že jste navštívili přednášku Sabiny Kamenová a Martiny Šedové. Právě ony se destigmatizaci tohoto tématu věnují a snaží se otevřeně hovořit o psychoterapii a duševním zdraví.


Celý zářijový měsíc pokračoval ve stejném duchu jako jeho začátek a byl tedy naplněný mnoha akcemi a my věříme, že jste na některé z nich byli a náležitě si je užili.


Příjemným zakončením tohoto měsíce bylo společné opékání buřtů konané v Komunitním centru u Podivena. Tímto posezením byly ukončeny poslední teplejší večery a teď už se můžeme těšit na pomalu blížící se zimní období.

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout