Ve městě začala působit společnost Boleslav City s.r.o., kterou zastupuje dvorní projektant brandýské radnice Aleš Mňuk a kamarád místostarosty Hynka Homolky. Čím se bude firma zabývat?

od Redakce

Jak jsme již dříve informovali projektant Aleš Mňuk je prominentním projektantem brandýské radnice a také rozsáhlých městských stavebních bytových projektů Sedmikráskov (300 bytů – Vrábí) a UNISTAV (stovky bytových jednotek – Stará Boleslav). V roce 2020 koupil s místostarostou Hynkem Homolkou dům č.p. 35 v Boleslavské ulici (vedle hotelu Bohemia). 

Nyní koupil pan Mňuk s chotí svého kamaráda a brandýského místostarosty Hynka Homolky (Naše dvojměstí) společnost. Ta dostala zbrusu nové jméno Boleslav City s.r.o. (IČO 496 78 400). Přesněji tedy vlastníky společnosti Boleslav City s.r.o je společnost pana Aleše Mňuka PROUNI CZ s.r.o.(IČO 290 18 293), která dostává hojné objednávky na projekci stavebních záměrů od radnice a také od developerů působících ve městě a dále společnost StartUp CZ s.r.o. (IČO 271 77 483), která nyní patří manželce místostarosty Hynka Homolky. Dříve v ní měl majetkovou účast i pan místostarosta Homolka. Nyní společnost nespoluvlastní, ale má s ní pracovně právní vztahy. Společnost má jako předmět podnikání zapsáno mimo jiné: Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků. Projektování pozemkových úprav. Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení. A také praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží. Se vším se zde vypisovat nelze. Budeme i nadále aktivitu společnosti sledovat a pokud bude působit v zajímavých oblastech pro občany města, přineseme o ní další informace.

Rezidence Na Mariánské cestě a bytová výstavba Mýtka - dosavadní přední výsledky spolupráce místostarosty Homolky a projektanta Mňuka
Zdroj: https://www.piratibrandys.cz/clanek/2020-12-11-rozvoj-mesta-a-developerske-projekty-2021
Zdroj: https://www.bytystaraboleslav.cz/

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout