Z webu Pirátské strany našeho města se lze dozvědět nejen názory jejich členů, ale i zajímavé informace o jednání radnice. Patrick Zandl je na kandidátce strany pro Komunální volby 2022 

od Redakce

V sekci pirátského webu Články se dozvíte hodně zajímavých informací o dění na místní radnici a názorech jednotlivých členů Pirátů k tomuto dění. Zejména o názorech pirátských zastupitelů ke kontroverzním počinům radnice. V sekci Komunální volby 2022 jsou uvedeni někteří z členů, kteří budou za stranu kandidovat v blízkých komunálních volbách. Ty se budou konat ve dnech 23. a 24. září 2022. Lídrem kandidátky je Marek Řebíček, který je i nyní za tuto stranu v zastupitelstvu města. Dále je zde Ing. Marie Kubáčová, Patrick Zandl a Štěpán Böhm. Znovu se tak do komunální politiky vrací Patrick Zandl, který se podzimních volbách 2021 z důvodu své kandidatury do Parlamentu ČR vzdal mandátu zastupitele, což učinil, i když mu to zákony nenařizovaly.

Na webu strany také najdete pozvánky na Schůze místního sdružení Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, což lze považovat za skutečně otevřený přístup k veřejnosti. Za tímto účelem zřídili Piráti dokonce i své centrum na adrese Riegrova 34, Brandýs n.L. – Stará Boleslav.

Zde odkaz na web strany: https://www.piratibrandys.cz

Související příspěvky

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout