Z webu sdružení Naše dvojměstí zmizel dosavadní lídr Hynek Homolka a dále web informuje o nasazení jiného lídra do voleb

od Redakce

Volební sdružení Naše dvojměstí už nemá na svých webových stránkách svého dosavadního lídra a místostarostu města Hynka Homolku. Hynek Homolka zmizel jak ze společné fotografie na hlavní stránce, tak i z podmenu NÁŠ TÝM daného webu, kde jsou fotografie členů týmu. Hynek Homolka byl podvakrát za Naše dvojměstí zvolen zastupitelem města a také dvakrát místostarostou. Na předchozí verzi webu sdružení uváděl, že je správce nemovitostí, rád by dceru umístil do školky a „aby lidem nebyly věci lhostejné…“. Je tedy možné, že v blízkých komunálních volbách za Naše dvojměstí již kandidovat nebude a vrátí se ke správě nemovitostí a dcera se dostane nejen do školky, ale i do školy. 

Z webu se dá dále dočíst, že v kolektivu sdružení nastaly personální změny, kdy někdo odešel a jiní přišli, aby okysličili krev sdružení. Jak sdružení uvádí, v obou minulých volbách jim v čele kandidátky chyběla dostatečně silná osobnost, kdy po zralé úvaze post starosty raději svěřili Vlastimilu Pickovi z Podpory občanů. Jak sdružení uvádí, toto rozhodnutí se jim osvědčilo, ale letos bude vše jinak. Do čela kandidátky postaví současného místostarostu Petra Soukupa. 

Ze sekce Naše vize se lze dozvědět, že vize sdružení se aktualizují. 

Zdroj: https://nasedvojmesti.cz/

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout