Barevná kavárna

od Redakce
barevná kavárna Brandýs

Barevná kavárna v těsné blízkosti Brandýského zámku vás přivítá s otevřenou náručí. V současnosti s můžete vše nechat zabalit s sebou, a doufáme, že brzy budete moci posedět v této útulné, kávou vonící kavárně.

Když loni na jaře vznikla myšlenka připojit k Barevnému obchodu (e-shop a prodejna látek a galanterie) ještě Barevnou kavárnu, nikdo nečekal, jak složitý začátek to bude. Adéla Hostášková společně se svým týmem vybudovala krásnou, slunnou kavárnu kousek od zámku, ale za dobu existence stihli otevřít pouze na 10 dní. Dnes už netrpělivě vyhlíží možnost stálého otevření a přivítání hostů. 

Barevná kavárna na vás dýchne svým klidem a teplem domova. Nehledě na domácí zákusky a lahodné domácí čokoládové pralinky, které Adéla, coby zkušená cukrářka vyrábí sama. Je to ideální prostor pro odpočinek a uspokojení sladkých přání. 

Domácí recepty

Receptury zákusků jsou vyladěné do nejmenšího detailu. Adéla používá kvalitní suroviny, žádné náhražky. Vajíčka, máslo, mléko – to vše je v nejvyšší kvalitě, aby zákusek byl opravdový požitek. Pokud jste milovníci kávy, i v tomto ohledu si přijdete na své. Můžete se těšit na výběrovou bio kávu značky Lavazza, kde vám obsluha vykouzlí nejlepší cappuccino široko daleko. Také je zde podávaná velmi oblíbená horká čokoláda, milovníci tohoto nápoje si ji velmi chválí a Vy si můžete vybrat ze tří druhů – bílou, mléčnou či hořkou.

Součástí nabídky jsou také domácí limonády, které jsou vyráběny ze surovin podle sezóny. Není tedy možné, abyste v zimě dostali na stůl jahodovou příchuť. 🙂 S citlivostí výběru surovin jsou osvěžující limonády vyráběny metodou za studena. Obsahují minimum cukru a žádné konzervační látky či jiné nežádoucí složení. Těšte se na léto, protože po takovém osvěžení sáhnete velmi rádi. 

Barevná kavárna díky svému vzdušnému a prosluněnému interiéru může poskytnout zázemí nějaké malé výstavě, komornímu autorskému čtení či jiným kulturním akcím. Uvítají zde nejen Vás, ale i Vaše děti, pro které je v Kavárně malý dětský koutek.  

A pokud šijete můžete skloubit nákup látek a galanterie s malým posezením u dobré kávy a domácího zákusku. Snad už se toho posezení brzy dočkáme, zatím si můžete vybrat dezerty u pultu do krabičky a dát si kávu či jiný nápoj do kelímku.  

Otevírací doba kavárny

  • Po-Pá 10-17 

Sledujte Facebook Barevné kavárny, v případě změny otvírací doby se to zde dovíte a samozřejmě zde také najdete aktuální nabídku dezertů. Ale nesmíte váhat, některé rychle z vitríny mizí a odpoledne už je zde nemusíte najít.

Výhody kavárny z našeho pohledu:

  • lokalita – před kavárnou jde zastavit autem, ale pozor, je tam čára
  • ručně dělané zákusky, které jsou denně čerstvé 
  • příjemné vzdušné prostředí 
  • dětský koutek

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout