Bylineo – přírodní kosmetika vyráběná v našem dvojměstí, kterou můžete i sníst II.

od Redakce
bylineo Brandýs

Bylineo je přírodní kosmetika, která strčí do kapsy všechny přípravky, o kterých jste si mysleli, že bez nich nemůžete žít. To vše s úctou k zákazníkům a k přírodě, jako za první republiky. 

V Bylineu věří, že každý klient potřebuje individuální přístup a jedinečnou péči. Pokud vstoupíte do prostor Bylinea (vedle zámku na hlavní ulici), mile vás překvapí vstřícnost majitelů a neotřelý smysl pro humor, který vás rozesměje hned ve dveřích. Pokud nemáte s přípravky Bylineo zatím osobní zkušenost a hledáte „to pravé ořechové“, rozhodně neváhejte se zeptat. Všichni s vámi velmi rádi proberou detailně, co trápí vaši kůži a pomohou vybrat vhodné produkty.

Produkty jsou baleny v tzv. air-less obalech (s pumpičkou). Výhoda těchto air-less obalů je, že nekontaminujete produkt. I kdybyste si sebelépe umyli ruce, stejně kůže na prstech obsahuje spoustu mikrobů, které by mohly narušit bylinkovou harmonii produktu. Další zajímavý fakt je ten, že obaly neobsahují ftaláty a jsou recyklovatelné.

Produkty Bylineo, které nás zaujaly

4 kroková péče o pleť

Nejvíc unešená jsem osobně z konceptu 4 kroková péče o pleť. Tento postup je unikátně vyvinut a doporučen v takové posloupnosti, aby viditelně zlepšil stav vaší pleti, ať už trpíte na akné, či zápasíte s vráskami. 

A protože všechno se vším souvisí, je potřeba postupy dodržet. 4 kroková péče je navržena tak, aby složení jednotlivých produktů do sebe zapadlo jako puzzle do obrázku. Čistícím mlékem odstraníte nečistoty, tonikem hloubkově vyčistíte a připravíte pleť na krém. A ten je (logicky ) ráno denní a večer noční. Noční krém má koncentrovanější složení a také „uklízí“ pleť od odumřelých buněk, zatímco spíte. 

Tyto sady jsou připravené pro různé typy pleti, určitě se neváhejte zeptat, co by pro vás bylo vhodné. 

Dokonce si i Dáda s Rudolfem poradili s mojí pletí, která je trochu oříšek – mastné téčko, suché tváře a akné na bradě v závislosti na cyklu a stravě. Přiznám se, trochu jsem je zkoušela, ale naprosto bravurně si s tím poradili a suverénně věděli, co s mojí pletí dělat. Tím si mě získali ještě více. 

Rudolfovo mazání

Sportovci a sportovkyně, zbystřete. Určitě jste někdy řešili, jak ulevit namoženým svalům. Ať už při cestě z fitka nemůžete dojít domů, nebo po běhu či jiné aktivitě. Rudolfovo mazání je krém určený právě na relaxaci, zklidnění unavených svalů. Mazání obsahuje čistý přírodní kafr, nádherně se vpije do pokožky, takže nejste na povrchu jak mentolka. Vstřebání je u těchto typů krémů důležité, protože chcete, aby působily u svalu, nikoli na pokožce. 

Ne nadarmo je Rudolfovo mazání hitem všech farmářských trhů a je poskrovnu objednávek, které tento malý, ale účinný zázrak neobsahují. 

Regenerační krém 

Pro ty z vás, kteří řešíte vleklé, nebo třeba i otevřené potíže s kůží, je tento krém darem z nebes. Bylinné složení, které je bez chemie postupně regeneruje poškozené kožní tkáně, podporuje nahrazování odumřelých buněk novými a zdravými.

Regenerační krém je skvělý na různé ekzémy, otevřené rány či oděrky. Pro děti i dospělé. 

Skočte si do Bylineo pro svého favorita 

Mohla bych vám tady vyprávět na dalších dvaceti odstavcích o jedinečných produktech, které v Bylineo najdete. Ale lepší pro vás bude, vyčlenit si trochu vašeho času, vyrazit do Bylinea osobně a probrat vaši situaci v krásném, energií nabitém prostředí. 

Adresa: Na kopečku 251/10, Brandýs n.L.-Stará Boleslav, Facebooková stránka

Za redakci 

Lenka

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout