Ubytování, ve kterém se komfort snoubí s profesionálním přístupem: Ubytovna Brandýs nad Labem

od Redakce

V dnešní uspěchané době každý z nás touží po klidném útočišti. Takové naleznete v našich zrekonstruovaných ubytovnách v krásném Brandýse nad Labem. Máte na výběr hned ze dvou ubytoven: jedna se nachází v ulici Tyršova, druhá v ulici Pražská.

V našich pokojích naleznete vše nezbytné pro příjemný pobyt. Samozřejmostí je chladnička, televize a bezplatné internetové připojení. Pokoje mají společné kuchyňky. Pro ty, kteří si potrpí na větší míru soukromí a nezávislosti, jsou k dispozici naše nové prostory: apartmány s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Bez ohledu na to, zda hledáte ubytování pro krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt, naleznete u nás to správné zázemí.

O Váš komfort pečujeme na recepci. Zde Vás s úsměvem přivítáme a během Vašeho pobytu Vám budeme k dispozici, abychom plnili Vaše přání. Po dohodě je například možné zajistit úklid pokojů, případně se také postaráme o vyprání prádla.

Jsme hrdi na naše vybavení, které zahrnuje i moderní prádelnu. Ani o hladu u nás nezůstanete; v blízkém okolí je několik možností, kde se občerstvit, přímo na ubytovně pak můžete uhasit žízeň limonádou z nápojových automatů. Starostí s parkováním Vás zbaví naše parkovací prostory, které najdete přímo vedle ubytovny. 

Navštivte naše webové stránky www.ubytovani-brandys.com a zajistěte si svůj pobyt ještě dnes! Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel.: 326 377 735.

Těšíme se na Vás v našich nových prostorách v Brandýse nad Labem.

Související příspěvky

Zanechat komentář

Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku. Přijmout